TRENERIAI

KĘSTUTIS NAVICKAS

Akademijos įkūrėjas ir Vadovas

Apie save:

Pradėjau žaisti badmintoną, būdamas 8 metų, Kaune. Žaidėjo kelionė tęsėsi 25m.
Treniruoju 4m. Pastaruosius 3 metus treniravau Badminton Europe High Performance Training Centre Danijoje, kur treniravau per 20 sportininkų iš skirtingų pasaulio šalių. 4 iš jų pateko į Tokyo Olimpines žaidynes.
Visada turėjau labai stiprią sportinę valią, kuri karjeros metu stūmė į priekį. Kai, buvau 19 metų, išvažiavau į pasaulį ieškoti geresnių treniravimosi sąlygų. Taip prasidėjo mano kelionė.
Treniravausi daugelio šalių treniruočių centruose: Kinijoje, Singapūre, Pietų Korėjoje, Vokietijoje, Švedijoje, Anglijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje… Žaidžiau su geriausiais pasaulio žaidėjais, treniravausi su geriausiais treneriais. Bet, visada buvau toli nuo namų…
Nesakau, kad man tai nepatiko, bet visada krebždėjo mintis… Visą sukauptą patirtį panaudoti Lietuvos badmintonui ir struktūrizuotos sistemos kūrimui.
2016 metais įkūriau Kęstučio Navicko Badmintono Akademiją. Mes dar labai jauni, bet jau tapome vienu didžiausių klubų Lietuvoje.

Mano tikslas- kurti ir tobulinti profesionalę badmintono piramidę, kuri padėtų Lietuvos badmintonui turėti tarptautinio lygio sportininkus kiekvienose Olimpinėse Žaidynėse.

Pasiekimai:

– 12 kartų Lietuvos suaugusiųjų čempionas vyrų vienete
– Pekino olimpinių žaidynių (2008 m.) dalyvis, 9-a vieta
– Europos žaidynių Baku (2015 m.) bronzos medalio laimėtojas
– Aukščiausia Lietuvos istorijoje – 38 vieta pasauliniame reitinge
– 4 kartus Bundeslygos čempionas
– Daugkartinis tarptautinių turnyrų nugalėtojas
– Daugkartinis Pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis
– Europos klubinio čempionato nugalėtojas

POVILAS

VYR. TRENERIS

Apie save:

Badmintonu užsiimu 16 metų. Treniruoju 4 metus.
Daugkartinis Lietuvos čempionas visose kategorijose.
Siekiu kiekvieną treniruotę padėti žaidėjams tapti geresniais, išlaikyti abipusę pagarbą ir tvirtą trenerio- žaidėjo ryšį. Siekti aukščiausių rezultatų, bet nepamiršti mėgautis treniruočių procesu.

Pasiekimai:

-Jaunimo Europos čempionatas, vyrų dvejete 9 vieta;
-Dalyvavimas Pasaulio ir Europos čempionatuose;
-Pirmosiose Europos žaidynėse Baku;
-Tarptautinių badmintono turnyrų Lietuvoje ir Estijoje sidabro bei bronzos laimėtojas vyrų dvejeto ir mišraus dvejeto kategorijose;

Kęstučio komentaras:

Povilas buvo svarbus mano treniruočių partneris. Jau tada nejausdamas pradėjo dėti pagrindus savo trenerio karjerai. Stiprūs pagrindai, talentas, kūrybingumas, ir atsakomybė, kad kiekvienas vaikas ir suaugęs pasiektų savo galimybių maksimumą – tai ypatingai profesionalaus trenerio savybės.
Povilo atsakomybės – glaudžiame bendradarbiavime su manimi koordinuoti treniruočių procesus visose amžiaus grupėse, U11 ir U17 Vyr.Treneris, Pro grupėje Treneris. Labai vertinu Povilo nepailstamą norą tobulėjimui, tiek asmeniam, tiek kiekvieno Akademjos nario.

IEVA

TRENERĖ

Apie save:

Badmintoną sportuoju 13 metų.
Iš jų virš dvejų metų treniruoju tiek suaugusius, tiek ir vaikus.
Man svarbu, jog treniruotėse tobulėtume ne tik kaip badmintono žaidėjai, tačiau ir kaip asmenybės, gerbiančios bei palaikančios šalia esančius.

Pasiekimai:

-Lietuvos suaugusiųjų asmeninio čempionato moterų dvejeto kategorijos čempionė;

Kęstučio komentaras:

Ievos pareigingumas, tikslumas, ir komunikacinės savybės – sustiprina tiek Trenerių komandą, tiek ir bendravimą su Akademijos nariais.
Ievos pagrindinė atsakomybė – įtraukti mažiausius vaikus ir badmintono mėgėjus į badmintoną ir padėti jiems žengti pirmus žingsnius. Manau, tai vienas svarbiausių ir sudėtingiausių funkcijų kiekvienoje sporto šakoje. Ieva tobulėja kiekvienais metais ir mes labai tai vertiname.

MANTAS

TRENERIS

Apie save:

Profesionaliai žaidžiu badmintoną jau 8 metus.
Dvejus metus esu treneris. Siekiu tobulėti ir gilinu savo žinias studijuodamas sporto universitete.
Tikiu, kad niekada nevėlu pradėti – svarbiausia įdėti daug pastangų, o pasiekimai ateis kartu su pastangomis!

Pasiekimai:

-Lietuvos Komandinio čempionato 2 vieta;
-SELL žaidynių 1 vieta;
-14-osios Lietuvos taurės dvejeto 3 vieta;
-Panevėžys city open vieneto 3 vieta;

Kęstučio komentaras:

Manto stiprybė – noras tobulėti. Labai tai vertinu, nes tai viena kertinių savybių Navickas Badminton Academy organizacijoje.
Manto atsakomybės – pradedančiųjų vaikų treniravimas, fizinio parengimo treniruotės ir mėgėjų treniravimas. Skatinu Manto domėjimasi ir vertinu jo entuziazmą.

VYTAUTĖ

TRENERĖ

Apie save:

Esu Navicko badmintono akademijos trenerė, mokytoja ir LSU studentė magistrantė, treniravimo sistemų specializacijoje, bei Lenkijos badmintono klubo žaidėja. Badmintoną sportuoju nuo 12-os metų, kuris vėliau peraugo į profesionalų sportą. Tai leido sukaupti turimas žinias, kurias pagilinusi studijose dabar galiu perduoti treniruodama kitus.Aukščiausias reitingas Pasaulyje vieneto kategorijoje 181. dvejeto kategorijoje 89. 2015m. Baku Europos žaidynės, mišrus dvejetas 2019m. Minsko Europos žaidynės, moterų vienetas ir moterų dvejetas.

Pasiekimai:

-Daugkartinė Lietuvos čempionė visose kategorijose;
-Pirmas reitingo numeris Lietuvoje;
-Aukščiausias reitingas Pasaulyje vieneto kategorijoje 181;
-Dvejeto kategorijoje 89;
-2015m. Baku Europos žaidynės, mišrus dvejetas;
-2019m. Minsko Europos žaidynės, moterų vienetas ir moterų dvejetas;

Kęstučio komentaras:

Vytautė jau daug metų yra viena geriausių Lietuvos žaidėjų, atstovavusi Lietuvai Europos Žaidynėse, čempionatuose, tarptautiniuose turnyruose. Be to, studijuoja treniravimo sistemas Lietuvos sporto universiteto magistrantūroje. Mes turime vis augančią ir tobulėjančią jaunimo programą. Tikiu, kad ši programa yra puiki platforma Vytautei išreikšti savo patirtį tiek sukauptą sporte, tiek studijose. Vytautės atsakomybės- vaikų ir mėgėjų treniravimas. Fizinio parengimo treniruotės vaikam.

KAZIMIERAS

TRENERIS

Pasiekimai:

-Europos kurčiųjų badmintono čempionato Dvejetų: 2010m-3vt, 2014m-3vt, 2018m-3vt
Vienetų: 2014m. -3vieta, 2018m. -3 vieta;
-
Pasaulio kurčiųjų badmintono čempionato Vienetų: 2011m-2vieta, 2015m-3vieta;
-
Kurčiųjų olimpinės žaidynės Vienetų: 2013m- 5vieta, 2017m-4vieta;
-
Lietuvos čempionato daug kartų iškovojau prizines vietas;

Apie save:

Žaidžiu badmintoną 20 metų. Treniruoju jau 4 metus. Esu kurčias žmogus, lietuvių gestų kalbos vartotojas. Daug metų esu dalyvavęs tarptautinėse Europos, Pasaulio bei Kurčiųjų Olimpinėse Žaidynėse. Iškovojau medalių. Sportininko karjeros metu įgyjau daug patirties, techninių įgūdžių. Esu naudingas visiems. Kodėl? Visiems - vaikams, suaugusiems treniruojantis su manimi tikrai į naudą, nes aš galiu vizualiai gestikuliuoti treniruojant ir aiškinant badmintono subtilybes.

Kęstučio komentaras:

Labai džiaugiuosi ilgalaikiu Kazimiero buvimu akademijoje. Jo gestikuliaciniai įgūdžiai žavi, yra stebėtinai aiškiai suprantami ir Kazimiero perduodamos žinios yra didelė nauda mūsų akademijos nariam. Kazimieras atsakingas už vaikų ir mėgėjų treniravimą.