KĘSTUČIO NAVICKO ISTORIJA

Pradėjau žaisti badmintoną, būdamas 8 metų, Kaune. Visada turėjau labai stiprią sportinę valią, kuri karjeros metu stūmė į priekį. Kai, buvau 19 metų, išvažiavau į Pasaulį ieškoti geresnių treniravimosi sąlygų. Taip prasidėjo mano kelionė.

Treniravausi daugelio šalių treniruočių centruose: Kinijoje, Singapūre, Pietų Korėjoje, Vokietijoje, Švedijoje, Anglijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje…Žaidžiau su geriausiais pasaulio žaidėjais, treniravausi su geriausiais treneriais. Bet, visada buvau toli nuo namų…

Nesakau, kad man tai nepatiko, bet visada krebždėjimo mintis… Visą sukauptą patirtį panaudoti Lietuvos badmintonui ir struktūrizuotos sistemos kūrimui.

2016 metais įkūriau Kęstučio Navicko Badmintono Akademiją. Mes dar labai jauni, bet jau tapome vienu didžiausių klubų Lietuvoje.

N Badminton Trenerių komanda – mūsų stiprybė, kuria didžiuojuosi ir vertinu. Tikiu, mūsų žiniomis, užsispyrimu ir darbštumu, kuris padės vaikam užaugti iki stiprių profesionalų. Jie pratęs mano paliktus pėdsakus Pasaulio badmintone.

BADMINTONO TEIKIAMA NAUDA

VAIKAMS

-Individualus sprendimų priėmimas dirbant grupėjė
-Lavina komandinį bendradarbiavimą
-Pagarba komandos draugam, nes nuo jų irgi priklauso Tavo tobulėjimas
-Ypatingai lavina koordinaciją, reakciją, ir greitį
-Greitas sprendimų priėmimas ir strateginis mąstymas
L-avina intuiciją, nes žaidžiant apgalvoti kiekvieno sprendimo nėra laiko

SUAUGUSIEMS

-lavina kūną, koordinaciją ir gerina greitą sprendimų priemimą
-socialinis bendravimas
-galimybės žaisti su savo šeimos nariais